„Olimpinis mėnuo“ – projektas, skatinantis pradinių klasių moksleivius savo elgseną keisti į sveikesnę, t. y. daugiau judėti, sveikiau maitintis, kokybiškai ilsėtis ir emociškai gerai jaustis.
Šių metų projekte spalio mėnesį dalyvavo ir mūsų 1-3 klasės mokiniai.
Pirmoji savaitė buvo skirta fiziniam aktyvumui. Kiekvieną rytą mokiniai darė mankštą, pamokų ir pertraukų metu atliko įvairius pratimus, žaidė.
Antra savaitė – skirta sveikai mitybai. Mokiniai ne tik diskutavo apie sveiką mitybą, bet ir kūrė sveikos mitybos piramidę.
Trečia savaitė buvo skirta kokybiškam poilsiui. Dažniau darėme pertraukėles pamokų metu, atsipalaidavome, ėjome į lauką.
Ketvirta savaitė – skirta emocinei sveikatai. Mokėmės nusiraminimo bei dėmesingo įsisamoninimo technikų, kurios padėtų susivaldyti ne tik klasėje, bet ir namuose.
Visų temų žinias gilinti padėjo ir sportininkai bei olimpiečiai, o viso Olimpinio mėnesio metu mokinių laukė daug aktyvių bei smagių veiklų pamokų, pertraukų metu bei namuose padedant tėveliams!